Зanopiзьkuй нanpямok. Зaxлonнyлu kankaн gля вoporа. З caмorо paнky є goбpi нoвuнu. ЗCУ npocyнyлucь…

Ворожі сили проявили активність на Бердянському напрямку, де вони підтягують свої резерви та зводять нові укріплені споруди в районі Заповітного Бажання. Військовий аналітик Олег Жданов, полковник запасу Збройних Сил України та колишній офіцер Генштабу, розкрив деталі про поточну обстановку на передових напрямках.

Окупанти вже почали будувати лінію оборони, хоча раніше там не було значних укріплень. У цей же час на Запорізькому напрямку Збройні Сили України обрали тактику обходу населеного пункту Роботино, не приступаючи до прямого штурму, проте закриваючи там окупантів.

Такий варіант не виключається, адже тут наше головне завдання – похід на Старомлинівку. Адже тоді ми отримаємо можливість виходу на першу лінію оборони ворога з подальшим її проривом.

«Противник посилив атаки у напрямку Борової на Сватівському фронті. Метою цих атак, можливо, є спроба розділити українські збройні сили навпіл і досягти Оскільського водосховища. А ось у напрямку Бахмута різальні сили підвели резерви до населеного пункту Клещеївка і роблять спроби контратакувати» .

Експерт також зауважив, що на Куп’янську найвужче місце для просування, швидше за все, на думку ворога, це їхня золота картка, яка може їх врятувати від розгрому на західній ділянці фронту. Зокрема це може врятувати їх від провалу і на Запорізькій ділянці фронту.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *