Це nросто найкраща новuна! Сьогодні для українців свято, “Вагнер”- вcе! Керівнuк розвiдкu розnовів, що угруnовування більше не буде вσюватu nрσтu Українu

Очільник ГУР зазначив, що ПВК “Вагнер” був найефективнішим підрозділом Росії, який вмів досягати успіху за будь-яку ціну.

Важливими для України наслідками заколоту “Вагнера” в РФ є те, що ці найманці більше не братимуть участі у війні. Про це начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов сказав у коментарі “Українській правді”.

Так, Буданов розповів про зиск для України від заколоту власника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина та його найманців у Росії.

“Ми отримали компрометацію російського керівництва. В черговий раз зруйновано міф про непохитність російського режиму. Було нанесено втрати військово-космічним силам РФ”, – сказав начальник ГУР.

“А ще ПВК “Вагнер” більше не братиме участь у бойових діях на території України. А це найефективніший підрозділ РФ, який вмів досягати успіху за будь-яку ціну”, – зазначив Буданов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *