Тільки що, завдано потужного удару по аеродрому і нафтобазам у Криму

«Влада» оголосила евакуацію населення за 5 км від місця вибуху, рух Кримською залізницею припинено. Раніше вранці Аксьонов говорив, що ЗСУ спробували здійснити «наліт дронів» на інфраструктурний об’єкт. На складі боєприпасів у Червоногвардійському районі Криму стався вибух, його викликали атаки українського безпілотника, заявив голова півострова Сергій Аксьонов.

«Руйнувань і постраждалих, за попередніми даними, немає», — додав він.

«Влада» вирішила евакуювати населення в радіусі 5 км від місця НП. Рух Кримською залізницею припинено. Влада розраховує, що наслідки вибуху усунуть оперативно.

«Обережно новини» пишуть, що вибух стався поблизу селища Жовтневе. Канал опублікував відеозапис з чорним димом, що піднімається неподалік від залізничних колій.

Червоногвардійський район знаходиться в центральній частині півострова, його адміністративний центр — селище міського типу Червоногвардійське.

Раніше вранці Аксьонов розповів про наліт дронів на «інфраструктурний об’єкт» у Червоногвардійському районі, та прибуття на місце співробітників МНС. Його радник Олег Крючков потім розповів, що в інтернеті з’явилися відеозаписи з місця удару і попросив тих, хто опублікував відео, передати інформацію ФСБ або поліції.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *