Вже догорає! ЗСУ вдалося – атака в морі: корабель РФ вщент! “Москва” 2.0, Кремль не переживе!

В Російській Федерації заявили, що Україна намагалася завдати удару морськими дронами по кораблю “Приазов’я” Чорноморського флоту РФ.

Про це повідомили в Міністерстві оборони РФ.

“Сьогодні близько 1:30 по московському часу Збройними силами України здійснено безуспішну спробу атакувати шістьма морськими швидкохідними безекіпажними катерами корабель “Приазов’я” Чорноморського флоту, який виконує завдання контролю обстановки та забезпечення безпеки за маршрутами пролягання газопроводів “Турецький потік” та “Блакитний потік”, – сказано у повідомленні.

У відомстві окупантів стверджують, що атака успішно відбита.

“Всі катери знищені вогнем зі штатного озброєння російського корабля за 300 кілометрів на південний схід від Севастополя”. Потерпілих нібито немає, корабель пошкоджень не отримав.

Окупанти переконують, що зараз корабель “Приазов’я” Чорноморського флоту продовжує виконання поставлених завдань.

На додачу в міноборони Росії заявили, що під час атаки над Чорним морем вів розвідку безпілотник RQ-4B Global Hawk ВПС США. Також там сказали, що всі українські катери нібито були знищені вогнем зі штатного озброєння російського корабля в 300 кілометрах на південний схід від Севастополя.

Проте вірити словам ворога не варто. Адже 24 травня в міноборони РФ заявили, три українські надводні дрони атакували “Іван Хурс”. Заявлялося, що їх усі знищили, а корабель нібито не постраждав. Проте потім виявилось, що судно зазнало значних пошкоджень.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *