“Українці,Врятуйте бійця ЗСУ…не оминайте!”якщо не важко то зр0біть хоча б реп0ст максимальний

Любов Мельник

Нас просять про допомогу:рятуйте бійця ЗСУ
максимальний реп0ст будьласка….пр0симо вас українці

Військовий сапер ЗСУ Владислав під час розмінування передмістя м. Бахмут отримав поранення при виконанні бойового завдання по захисту Батьківщини.
Владислав Єщенко (сапер з в/ч А7270) , мешканець м. Слов’янськ Донецька область, пішов захищати свій дім у лави ЗСУ з перших днів війни та 9 серпня під час розмінування околиць Бахмута, під час знешкодження протипіхотних мін ПФМ-1С “Лєпестків” був дуже тяжко поранений вибухом міни. З’ясувалось що спрацював самоліквідатор який знищив його очі та вушні перепонки. В тяжкому стані його одразу було доставлено у лікарню Дніпра, а згодом Києва – де він проходив реабілітацію. Все лікування безкоштовно. В нього є проблеми з вухами. Будуть робити імплант, теж безкоштовно. Але є те, що неможливо зробити за гроші. Це нові очі.

Тому ми починаємо збір коштів, щоб потрапити в експерементальне програму по відновлення зору за допомогою датчиків. Зорові нерви живі, в нього навіть сльози є. Ми не знаємо скільки це буде коштувати, а також зазвичай такі дослідження вимагають жити за кордоном місяці. Гроші будуть потрібно витрачати не тільки на життя самому Владу, а і його батьку Олександру, так як Влад повністю сліпий, сам він не поїде на лікування. Зараз ми зібрали 2 200 000 гривень. Ми не розбивали банку, продовжуємо збирати. В дослідженнях Alpha IMS написано, що обладнання коштує близько 100.000€. І приблизно 30.000€ буде коштувати стаціонар за ~9 місяців. На сьогодні це приблизно 5.000.000 гривен.

Козак йде на виправлення, записався в зал, 25 грудня було встановлено слуховий апарат завдяки якому він почав чути.

Завдяки вашої допомоги ми зробимо неможливе!

Слава Україні!

🎯Ціль: 5 000 000.00 ₴

🔗Посилання на Банку

💳

Номер картки Банки
5375 4112 0143 8111

💵PayPal setnemo@gmail.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *