Термінօвօ! В аер0пօрту Мօсkви вuбух у літаку: пасажирів.ВІДЕ0…ao

У московському аеропорті “Домодєдово” стався казус. Вже під час вирулювання літака в одного з пасажирів нібито вибухнув павербанк. Усіх людей довелося евакуювати.У Москві екіпаж літака Москва–Калінінград евакуював пасажирів через загоряння на борту. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. Зазначається, що в салоні літака вибухнув павербанк одного з пасажирів.Усіх людей евакуювали надувним трапом назад до аеропорту “Домодєдово”.Евакуйованих відвезли до зони вильоту та урочисто нагородили пляшкою води.

Постраждалих немає. Домодєдово — місто в Російській Федерації на півдні Московської області, в 37 км від центру Москви. Утворює адміністративно-територіальну одиницю (місто обласного підпорядкування з адміністративною територією) та однойменне муніципальне утворення міський округ Домодєдово. Населення міста становить 152 404 чол. (2021), а округи — 217328 [3] чол. (2021). Домодєдово поділено на 8 мікрорайонів та на сільські адміністративні округи: Авіаційний, Барибіне, Білі Стовпи, Вострякове, Західний, Північний, Центральний та Південний.

Основними пам’ятками міста є пам’ятник Леніну, парк Ялинки, Обеліск Слави, Домодєдівський історико-мистецький музей, Собор усіх Святих у землі Російської, що просіяли, Храм Різдва Христового, Храм Благовірних Князів Петра та Февронії Муромських, садиба Костянтиново та Державний фонд кінофільмів. У 2012 році Домодєдово, за даними рейтингу компанії НСКА, став другим за привабливістю містом Московської області для інвестицій у новобудови [4].

Місто розташоване на Москворецько-Окській рівнині, в центрі Східно-Європейської рівнини, на південний схід від столиці, за 37 км від центру Москви і за 16 км від МКАД на автодорозі Москва — Кашира і залізничної лінії Москва — Павелець, поблизу федеральної автодороги -4 «Дон». Займає площу 159,27 км2.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *