Не 2023: ясновидець передбачив точний рік, коли в Україні закінчиться війна

Український ясновидець Валерій Шатилович передбачив точний час, коли закінчиться війна. Станеться це 2024 року.

Про це він сказав на ютуб-каналі «Мій світ».

Ясновидець передбачив, що активні бойові дії в Україні припиняться 2023 року, проте вихід на кордони 1991 року відбудеться вже 2024-го. Шатилович переконаний, що Крим буде звільнено дипломатичним шляхом.

«Шанси будуть набагато більші, що буде вихід на кордони 1991 року, тому що Крим. Основне питання буде до Криму. Ось цю територію — Донецьк, Луганськ, Запорізька область – Україна може і в цьому році повернути. Питання з Кримом буде тривалим, тому йде, що ні. Саме Крим треба буде повертати не військовим чином. Не зайшли і забрали. З ним треба буде домовлятися, а це займе час», — сказав ясновидець.

Проте Шатилович переконаний, що «привид» війни переслідуватиме українців ще до 2026 року. Адже на деяких територіях можливі конфлікти навіть після перемоги.

Нагадаємо, тарологиня Людмила Хомутовська зробила прогноз, що чекає після війни на Зеленського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *