Cnogiвaюcь щo цe noбaчamь в Гaaзi. Cuмoньян в npямoмy eфipi зiзнaлacь щo peфepeнgyмu pф в Уkpaїнi бyлu фeйkoвuмu. BIДEОФAKT !

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян визнала, що так звані «референдуми» щодо приєднання до Росії тимчасово окупованих областей України були фейковими. У своїй заяві вона пішла всупереч офіційній риториці Кремля і визнала, що тимчасово окуповані області – це територія України.

Симоньян сказала, що у всіх регіонах України, зокрема в Херсонській та Запорізькій областях, необхідно провести «чесні та чисті» референдуми. Фрагмент виступу пропагандистки на російському ТБ опублікував Telegramканал «Сеятель ветра» (щоб подивитись відео, доскрольте до кінця сторінки).

Пропагандистка спробувала поміркувати про «варіанти перемир’я з Україною». За її словами, на захоплених російськими терористами територіях потрібно провести «чесні референдуми», щоби подивитися, що скаже народ.

Симоньян видала маячню, що державатерорист РФ нібито має організувати «референдум» по всій території України, оскільки у своїй хворій уяві вважає, що українці нібито хочуть «приєднатися» до Росії.

«Знаєте, який міг би бути компроміс? Проводиться референдум, заморожуються бойові дії в тій точці, де є зараз, і проводиться чесний, найчистіший референдум у регіонах України», – видала пропагандистка.

Нагадаємо, російська пропагандистка Маргарита Симоньян вкотре довела, що живе у своєму ілюзорному паралельному всесвіті. Через понад рік війни, яку розв’язала в Україні державаагресор, вона заявила, що «Росія захопила Київщину і перемогла нашу державу» ще на другийтретій день.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *