Більше ми не побачимо його на екранах… Родина повідомила, що зупинилося серце відомого українського актора

Сьогодні пішов з життя пішов відомий український актор театру та кіно Олександр Гетманський. Він боровся з тривалою хворобою, але недуга виявилася сильнішою.

22 січня 2023-го артист відсвяткував своє 63-річчя. Про гірку втрату повідомили на Facebook-сторінці Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки, якому служив Гетманський близько 20 років. obozrevatel.com

Народного артиста України поховають у його рідному селищі Високий, що на Харківщині. Прощання відбудеться завтра, 3 квітня, у Свято-Іллінському храмі

Від якої саме хвороби помер талановитий актор – не повідомляється.

Олександр Миколайович вперше з’явився на екранах у 1994 році, зігравши роль в еротичній комедії “Кілька любовних історій”, де його партнерами зі знімального майданчика стали імениті Армен Джигарханян та Руслана Писанка, яких також уже немає в живих.

Помер відомий український актор Олександр Гетманський. ФотоСвій театральний шлях актор розпочав на сцені Київського ТЮГу, потім, з 1995-го по 2004-й, працював у Київському академічному театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра. Останні 20 років життя Гетманський віддав Національному академічному драматичному театру Лесі Українки.

Глядачам Олександр Миколайович запам’ятався за ролями в популярних серіалах. Особливо добре йому вдавалися персонажі співробітників поліції, яких він часто втілював на екранах.

Помер відомий український актор Олександр Гетманський. Фото

Актор зіграв у таких популярних кінопроєктах: “Було у батька два сини”, “Особисте життя слідчого Савельєва”, “Поводир”, “Одеса-мама”, “Провідниця”, “Холостяк”, “Ментівські війни. Одеса”, “Чужі рідні”, “Я теж його люблю” та багатьох інших.

Помер відомий український актор Олександр Гетманський. Фото
Помер відомий український актор Олександр Гетманський. Фото

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *