Дві трагічні новини: лідер “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка емоційно звернувся до українців

Відомий музикант, лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка поділився з українцями трагічними новинами.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram артист розмістив емоційне відеозвернення до українців. politeka.net

“У нас тут холод пробирається в серці. Недавно ми попрощалися з Героєм України з позивним Да Вінчі. Я думаю, наймужніша людина 21 століття, я його знав особисто, кілька років тому ми були в гостях у них, підтримували наших героїв, тепер його не стало… Не стало також ще прекрасної людини і в творчому розумінні, і вояка – Володимира Бульба, який загинув під Бахмутом. Ми з ним робили багато проектів. ВІн заснував рок-школу для дітей. Нам буде сильно не вистачати цих хлопців і ми мусимо пишатись, Українці, що у нас такі хлопці, нас захищають. Сердешна підтримка родичам і близьким до них людям. Хай буде на небесах за нас не соромно”, — зізнається Олег Скрипка.

Але лідер “Воплі Відоплясова” вирішив і втішити шанувальників, розповівши дивну та позитивну історію про сина свого хорошого знайомого й колеги Сашка Гордєєва, який воював під Вугледаром.

“Вони потрапили в сіру зону, їх підрозділ. І хлопців записали як зниклих безвісти. Півтори місяці від хлопця, а його звуть Олексій – не було зв’язку. Ми дуже сильно хвилювалися, але вірили в диво. Друзі, диво вчора відбулося, його знайшли. Він півтори місяці був в підвалі, без їжі, без тепла, без нічого з орками нагорі. Зараз хлопця дістали, він живий, але не здоровий. Півтори місяці не їв, але людина вижила, і віримо, і знаємо, що цей сніг зійде і все буде добре, і буде тепло. Буде мир в Україні, буде наша перемога. І цей холод в серці він пройде. Нехай наші серця палають, нехай наша Слава лунає по всьому світу”, — наголосив музикант.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *