“У мені немaє укpаїнської кp0ві, я р0била тест”:сь0г0дні Ольга Кypиленко“відреклaся” від Укpаїни

Кінодива мабуть не в курсі, що за сучасним науковим визначенням, нація, передусім, це політичне відчуття спорідненості, а не суто етнічне

Ольга Куриленко, згідно загальнодоступній інформації в Мережі, народилася в 1979 році в Бердянську. Вона вчилася в бердянській школі No 16, але у віці 16 років переїхала до Франції, в Париж.

У 18 років у Куриленко почалася стрімка кар’єра моделі, вона ставала обличчям і моделлю відомих брендів, і з’являлася на обкладинках іменитих глянців. В 2000 роках почалася її кінокар’єра.

У січні 2008 року Куриленко була обрана на роль “дівчини Джеймса Бонда” в черговому фільмі серіалу про агента 007. Сьогодні Куриленко живе в Лондоні разом з сином Олександром, який з’явився в стосунках з екс-бойфрендом Куриленко Максом Беніціо

8 травня Куриленко на своїй сторінці в Instagram опублікувала фото сина, який позує біля танка з радянською символікою. При цьому зірка кіно привітала всіх з Днем перемоги, вказавши, що вітає всіх “наших”.

Багато учасників обговорень стали відписуватися від сторінки Куриленко після того, як вона “відреклася” від своєї національності.

В ході обговорень користувачі писали, що актриса соромиться того, що її рідна країна Україна, в якій вона народилася і виросла. У відповідь на це актриса заявила, що вона не соромиться, і сама нібито здивована результатом тесту.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *