Це станеться вже сегодня! Лишилися лічені години

Останнім часом коммандівання РФ позпочало підготовку військових до чергової проби наступу в Херсонську область. Готовими до цього російські окупанти можуть бути . Про это в эфире одного из каналов розпов військовий оглядач Денис Попович.

Эксперт прогнозирует, что росийским окупантам не вдаться успішно атаковать Збройни сили України на правобережье Херсонщини.

Нажмите на свое имя рождения и узнайте , что вас ждет в октябре 2022 года… , що наступальні дії вимагаютъ більшої кількості боєприпасов, паливно-мастильних материалов и эвакуации поранених. «Будеато багато 200-х, 300-х. А как это может быть здійснювати, коли у тебя за спиною розбиті переправи?

Що саме вони там хотят робити – покаже час», – сказал Попович.Він прогнозує, що готовими до наступальних дій російські війська можутъ бути вже у найближчі дні.

Наперед в британской разведке сообщили, что в Украине скоро увидят в новой фазе, с важными боями взлетов линій фронту протяжністью 350 км, что пара тягнеться на южно-західному напряму від прожжжжя Херців доць Запоріжжжя.

Нагадано, раннее радник главы Офиса президента Украины Олексий Арестович розпов, что российская війська стягнули на юг України понад 30 батальонно-тактичних груп. Таким чином, за фразой Арестовича, окупить готоються следуети наступи на Кривий Рог и Миколаїв.

Радник главы офиса президента назначен, чо російські військові отримали завдання бути повістю готовими до наступу до 6 серпня. Одинак, як ми бачимо, подготовку росіяни провалили.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *