«Не впоралась з керуванням» Щойно, 15 хвилин тому!!!Жaхлuвa тpaгeд iя! “р0збuлась в Д1П перед самим…” Як ми тепер без неї

На жаль, смерть завжди забирає найкращих. Ні популярність, ні гроші, не зможуть вберегти від хвороб, старості чи нещасних випадків. Хто зі знаменитостей трагічно залишив цей світ – читайте далі.Цього року особливо гірко відчуваються наші втрати. Серед знаменитостей багато гідних людей полишило цей світ.

Паша Лі

Справжній герой, український актор та телеведучий Паша Лі, окрім ролей у кіно, був також актором дубляжу, його голос звучить у таких відомих картинах як “Король лев”, “Джон Картер”, “Тихоокеанський рубіж 2” та інші. На початку війни артист цілком і повністю присвятив себе добрій справі.

Павло власними зусиллями організував процес для роздруківки, оформлення та передачі карт для українських захисників, які прямували до Ірпеня або вже базувалися в місті і на його околицях. Все для того, щоб хлопцям було легше орієнтуватися на місцевості. Актор ці карти склеював, підписував і друкував, незважаючи на те, що зробити це було вкрай проблематично в умовах окупації.

Також Паша Лі був волонтером, координував процес збору і роздачі гуманітарної допомоги. Завдяки своїй сміливості попри все парубок допоміг багатьом людям з евакуацією, але, на жаль, 6 березня він став жертвою воєнного злочину. Павло разом з іншими волонтерами їхав у цивільному авто без жодних військових ознак, яке потрапило під обстріл. Лі загинув на місці події, але одразу чи ні – наразі з’ясовує судово-медична експертиза.

Руслана Писанка

Руслана Писанка зі сльозами на очах розповіла, коли зможе знову ходити після травми

Улюблениця мільйонів, акторка театру та кіно Руслана Писанка нещодавно трагічно померла від невиліковної хвороби. Онкологія забрала життя знаменитості, коли та перебувала на лікуванні у Німеччині. Перед цим зірка дізналась про смерть матері, на поховання якої навіть не змогла приїхати через власний, важкий стан.

Карім Гурламов

Ведучий музичного хіт-параду на каналі “М2”, 35-річний Карім Гурламов, загинув на фронті, коли боронив Батьківщину від російських окупантів. Слова співчуття оприлюднили багато зіркових колег знаменитості, такі як Оля Цибульська, Андрій Чорновол та інші.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *