Переговори з Путіним! Зеленський ошелешив лідерів: переговори тільки за мир! Нема часу на пусті балачки!!

Зеленський заявив, що немає часу на марні розмови.

Україна готова сісти за стіл переговорів із Росією, але за умови, що противник справді захоче покласти кінець війні.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню ZDF.

“Ми точно знаємо, що робимо, наголошую, у нас немає сумнівів, ми готові говорити тільки в тому випадку, якщо інша сторона готова покласти край війні. У мене немає часу на розмови, які не працюють “, – Заявив Зеленський.

На питання, чи розглядає він можливість передачі території України, щоб настав мир, Зеленський відповів: “Ми на своїй землі, це наш народ, це наша територія і дуже боляче втрачати людей, так воно і є, але ми втратимо все, якщо програємо Росії у цій війні”, – сказав президент.

Нагадаємо, що всі війни завершуються за столом переговорів, тому Європейський Союз допомагатиме Україні підійти до цієї фази у її війні з Росією з позицій сили, щоб Україна могла повернути всі території, що були захоплені Росією після повномасштабного військового вторгнення 24 лютого.

Про це в інтерв’ю французькому видінню Journal du Dimanche заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель, передає Укрінформ з посиланням на сайт Європейської служби зовнішніх дій.

Відповідаючи на запитання щодо того, чим може завершитися ця війна, Боррель зауважив, що не має наміру вдаватися до «теологічних міркувань».

«Я не вдаюся до теологічних міркувань. Наша військова допомога має бути доставлена для українських сил так швидко, як це можливо, оскільки вони ведуть війну не банкнотами, а гарматами, що і дозволяє їм чинити спротив російській агресії. При цьому всі війни завершуються припиненням вогню та переговорами, і для України дуже необхідно бути спроможною наближатися до цієї фази з позицій сили, щоб Росія не могла надалі окупувати території, які вона захопила та окупувала з 24 лютого», – сказав Боррель.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи є для європейців завданням допомогти Україні повернути свої території, які вона втратила з початку війни, Боррель заявив, що, з його точки зору, це «виглядає розумним».

Коментуючи вже другий поспіль вислів президента Франції Еммануеля Макрона про те, що «не можна принижувати Росію», Боррель зауважив, що ця позиція показує не стільки позицію лідера Франції, скільки справжню реальність: Росія буде продовжувати існувати й після мирних переговорів, тож буде необхідним визначити шлях, яким Європа має намір далі співіснувати разом із нею.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *