59 хвилин тому!!!В Кремлі задумали збираються оголосити про об’єднання трьох держав: Це станеться вже завтра:

У Росії 15 липня відбудеться спільне засідання Держдуми та Ради Федерації.

У цей день Путін, Лукашенко та Янукович можуть підписати “пакт про об’єднання” трьох країн.

Про це сказав російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, повідомляє ТСН.

“Багато хто пов’язує грандіозні події з призначеним на 15 липня спільним засіданням і Держдуми, і Ради Федерації. Але багато хто вже забув, що на початку березня було теж саме.

Вони з великою помпою оголосили, що буде спільне засідання Держдуми та Ради Федерації, а потім закінчилося все пшиком.

Тоді це було пов’язано з приїздом Лукашенка. Путін думав, що він доламає його остаточно на велике об’єднання. Але Лукашенко, як завжди, пропетляв. Зараз теж є такий сценарій приїзду Лукашенка і якогось об’єднання”, – сказав Піонтковський.

Російський політолог вважає, що у цей день у Кремлі можуть проголосить про об’єднання трьох держав – Росії, Білорусі та України. Нашу державу у цьому фейковому документі може представляти експрезидент-втікач, який засуджений за державну зраду, Віктор

“Геть ідіотський сценарій, але, можливо, він стане реальністю, – проголошення так званої спільної держави. Привезуть звідкись труп Януковича. І ось три “великі” слов’янські президенти – Путін, Лукашенко та Янукович – підпишуть пакт про об’єднання трьох великих слов’янських держав. Такі плани теж блукають у Кремлі.

Але я думаю, що нічим історичним це засідання 15 липня не закінчиться. Янукович підпише, що завгодно, Лукашенко знову пропетляє, а на мобілізацію Путін не наважиться”, – пояснив Піонтковський.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *