Ми вже втратили віру, як тут Німеччина зранку оголошує, що для України робить щедрий подарунок

Україна отримала від Німеччини грант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 1 млрд євро. Гроші вже надійшли до бюджету та будуть використані для фінансування видатків.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Мінфіну. “До Державного бюджету України надійшов грант Федеративної Республіки Німеччина в сумі 1 млрд євро.

Грантові кошти було переказано до державного бюджету через спеціальний адміністративний рахунок, відкритий Міжнародним валютним фондом для спрямування грошей країн-донорів на допомогу Україні”, – йдеться в повідомленні.

Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування першочергових бюджетних видатків під час воєнного стану. Усього з початку запровадження воєнного стану Україна вже отримала від Німеччини 1,3 млрд євро для підтримки фінансово-бюджетної системи.

У міністерстві нагадали, що 24 червня міністр фінансів України Сергій Марченко та федеральний міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер підписали угоду між урядами України та Німеччини про надання Україні 1 млрд євро грантового фінансування. А вже 1 липня ці гроші надійшли до бюджету.

Раніше прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре заявив, що його країна виділить Україні 1 млрд євро допомоги на період до кінця року (або на початку 2023 року). Також прем’єр Норвегії заявив, що війна, яку розв’язала Росія, порушує міжнародне право.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *