Війна фактично призупинеться , майже до нуля, – Буданов назвав терміни закінчення бойових дій в Україні

Кирило Буданов розповів, коли станеться переломний момент у війні Росії проти України. За його словами, чекати на початок переламного моменту варто в серпні.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов заявив, що Україна не розглядає жодних сценаріїв закінчення війни, крім цілковитої перемоги та виходу країни на кордони 1991 року – разом із Кримом та Донбасом.

Буданов зазначив, що починаючи з серпня 2022 року відбудуться події, які покажуть всьому світові початок переламного моменту. Про це Буданов заявив у ефірі одного з найбільших мовників Великої Британії “ITV news”.

Які саме події відбуватимуться, Кирило Буданов не зазначив.

Україна повернеться до кордонів 1991 року і ми не розглядаємо жодних інших сценаріїв. До кінця року активні бойові дії знизиться практично до нуля. Ми відновимо контроль над своїми територіями вже в осяжному майбутньому,
– заявив начальник ГУР.

Також Кирило Буданов підкреслив, що значна частина успіху Збройних Сил України у російсько-українській війні зараз залежить від міжнародної підтримки. Він відзначив нещодавню пропозицію Великобританії про навчання 10 000 українських військовослужбовців.

Підтримка Великої Британії є дуже значною. Це чудовий приклад співпраці та допомоги,
– заявив генерал-майор.

Буданов спрогнозував, що цинічна війна Росії проти українського народу стане фатальною для кремлівського режиму.

Путін не досягне успіху. Це трагедія, до якої він привів Росію та Україну, і це закінчиться катастрофою для Росії. Нічого іншого,
– підкреслив Кирило Буданов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *